Led ile neon görünümü sağlayan patentli bir üründür.

Evet standart harflerimizle veya sizin istediğiniz karakterlerde ürün yapabiliyoruz. Standart harflerimizle yazdırmak istediğiniz yazıları tasarım oluştur kısmından kendiniz oluşturup görebilirsiniz. Standart harflerimiz dışında bir harfle yazılmasını isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

Yapılabilmektedir. Fakat belirli yükseklikler ve karakterlerde Leon Işık ürünleri ile yapılması maliyet ve ağırlık açısından uygun düşmemektedir. Yinede istemiş olduğunuz yükseklik hakkında çalışma yapılarak detaylı bilgi veya alternatif ürünler için bilgi verebiliriz.

Kalıp ürünler üretim sürecinde kalıplara döküm yapılarak sıfır fire ile üretilmektedir. Özel ürünler ise kişiye özel karakter, logo ve tasarım kullanılarak özel bloklardan kalıpsız kesim yöntemi ile üretilmektedir.
bu da ciddi bir işçilik ve fire meydana getirmektedir. Sonucunda da kalıp ürün ile özel ürün arasında fiyat farkı oluşmaktadır.

Ürünler iç ve dış mekana uygun üretilmektedir. İster iç mekan ister dış mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Whatsapp destek hattından, sitenin alt kısmında bulunan canlı destek hattından ya da iletişim sayfamızdaki form aracılığıyla yaptırmak istediğiniz çalışmanın görselini ya da pdf, corel,ai dosyasını bize gönderebilirsiniz.

Web sitemizdeki fiyat bilgilerine üye olmadan da ulaşabilirsiniz. Üye olarak veya üye olmadan sipariş verebilirsiniz.

Ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Tabela kalıp ürünlerimizde 4-5 iş günü, özel kesim ürünlerde 7-8 iş günü içinde hazırlanıp kargoya verilmektedir.

Tabela üzerinde askı aparatı ve adaptörü ile birlikte gelip istediğiniz yere kolay bir şekilde asabilirsiniz. Örnek olarak uygulamalar kısmında tabelalarımızın takıldığı mekanlara bakabilirsiniz.

 

Ürün 2 yıl boyunca firmamız garantisindedir.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

02125495632
info@leonisik.com
İkitelli O.S.B Demirciler Sanayi Sitesi           B1 Blok No:49/B Başakşehir / İST.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

  • Hafta İçi : 08:30 – 18:30
  • Cumartesi : 08:30 – 14:00
  • Pazar : Kapalı

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Copyright © 2011 – 2023 Leon Işık. Tüm hakları saklıdır.

Add to cart